Manikúra, ktorá vydrží

Vždy som si dávala záležať na svojich rukách. Chcela som, aby boli vždy dokonalé v každom ohľade. Aby neboli suché ani mastné, ani spotené, ale dokonale hydratované. Myslím, že som sa na to stala doslova odborníkom. Vždy som pri sebe nosila krém. Jeden som mala v každej kabelke a v práci som mala dva vždy na stole, keby náhodou. Nielen, že mi na mojich rukách záležalo, ale nešla som vystáť, keď boli suché. Občas som sa na to budila aj zo spánku. Je ale logické, že tak, ako mi záleží na rukách, mi záleží aj na mojej manikúre. Som tým asi posadnutá, ja viem, no niekde som čítala, že ruky patria medzi prvých päť vecí, čo si ľudia na druhých všímajú.

nehty
 
Nájsť niečo kvalitné je hotové umenie
 
Vždy som mala rada laky a mala som ich doma hotovú kopu. Od nenápadných farieb až po tie bláznivé a krikľavé. No začalo mi na nich prekážať naozaj veľké množstvo vecí. Jedna z tých významnejších je, že nevydržia dlhšie ako pár dní (a niektoré len pár hodín…). Vždy sa začnú lúpať a nezáleží na tom, akú podkladovú alebo vrchnú bázu použijete. Stačí, že tri razy umyjete riad a lak, ktorý ste tak pracne nanášali, je preč. A s nimi aj vaša radosť z manikúry. Preto som sa rozhodla, že sa začnem venovať niečomu, čo aj niečo vydrží.

gelové nehty
 
Vybláznite sa a objavte v sebe umelca
 
Moje predstavy splnili gelové nechty. Dôvod? Och, dôvodov je teda niekoľko a sú naozaj významné. Nádherné sýte farby, z ktorých si môžete vybrať aj milión, pokiaľ budete chcieť. Výdrž je úplne perfektná. Pokojne s nimi môžete umývať riad, utierať prach a sprchovať sa dva razy denne. Niečo takéto ich vôbec, ale naozaj vôbec nezasiahne. A posledným dôvodom je jednoznačne variabilita. Kde inde si môžete vybrať dĺžku a tvar? Je len na mne či sa rozhodnem pre dlhé pazúriky, alebo naopak, pre niečo prirodzené. A tá možnosť voľby je proste úžasná.

Manikúra, ktorá vydrží
2.6 (52%)5