Stredná odborná škola, Na pántoch 7, Bratislava bola vyradená zo siete stredných škôl ku dňu 31.12.2013 a končí svoju činnosť.

Zloženie PK e-mail meno predmety
predseda @ Mgr. Peter Polgár SJL, TV

Od školského roka 2013/2014

je predmetová komisia spojená s predmetovou komisiou SJL, cudzích jazykov, Matematiky, Fyziky a Informatiky!!!

Predmetová komisia organizuje pravidelné mimoškolské akcie pre žiakov školy, ktoré už majú svoje pevné miesto v harmonograme pre školský rok.

Vyhodnotenie majstrovstiev školy v stolnom tenise 2009/2010

V mesiacoch  apríl – máj sa na našej škole uskutočnili Majstrovstvá školy v stolnom tenise.

Majstrovstvá školy vo futbale 2009/2010

Zúčastnili všetky triedy denného štúdia.

Víťazná zostava triedy 1. IKML:

DEBNÁR Martin, FAŠUNG Jakub, KONTÁR Peter, KOZMON Jakub, POLÁK Peter, ŠTEFÁK David, TIBENSKÝ Maroš

Atletické preteky v hale ELÁN 2010

Patrik Stachovic -3.IKT                                                      1. miesto                                            beh na 600m
Reinhard Sith -3.KPML                                                       2. miesto                                            beh na 600m
Richard Orth -1.MPS                                                            5. miesto                                            beh na 600m
Matúš Vinohradský -1.IKML                                            10. miesto                                         beh na 60.m
Richard Orth+ Matúš Vinohradský                                2.miesto                                            stafeta na 200m

Plavecké hry 2005

Hry sa konali 27. január 2005.
V tomto školskom roku pozostávali z plaveckých disciplín – ako plávanie na výkon pod vodou, samotnej plaveckej štafete v dĺžke 1 hodiny a vytrvalostného plávania. Aj v tomto podujatí prebieha konfrontácia síl žiakov a pedagógov. Tak ako už je zvykom, aj tento rok vyhrali zástupcovia štvrtákov, na druhom mieste skončili žiaci tretieho ročníka a tretie miesto obdadili pedagógovia.

Výsledky:

Víťazná plavecká štafeta bola v zložení – IV. ročník – Cseres, Palkovič, Valachovič.

4 1. TEA 3 0 0 3 10 : 16

Víťazné družstvo 4. TE bolo v zložení: Čermák, Černý, Jurových, Novák, Ondrejka, Gašparovič

Beh do schodov 2004/2005

XVII. ročník majstrovstiev školy v “Behu do schodov”. Tejto súťaže, v ktorej študenti zdolávali 9 poschodí, sa zúčastnilo 182 študentov. Najlepšie výkony v tomto ročníku vytvorili Peter Meleg z 1.MEOA časom 35,5 s. a Kristína Lindtnerová zo 4.KPCD časom 46,2 s. Avšak rekord školy, ktorý drží Miroslav Šíp výkonom 34,8 s. nebol opäť prekonaný

Výsledky:

chlapci dievčatá
1 Peter Meleg – 1.MEOA – 35,5 s. Kristína Lindtnerová – 4.KPCD – 46,2 s.
2 Radoslav Šlampiak – 1.KPML – 37,1 s. Patrícia Plachová – 3.CD – 46,9 s.
3 Martin ÁČ – 3.TE, – 37,2 s.
Martin Bobko – 4.KPCD – 37,2 s.
Veronika Bačková – 3.CD – 47,2 s

Vianočná plavecká štafeta 2003/2004

Patrí k zaujímavým akciám v mesiaci december, ktorá v tomto školskom roku pozostávala aj z netradičných plaveckých disciplín – ako plávanie na výkon pod vodou, plávanie s horiacou sviečkou na čas a samotnej plaveckej štafete v dĺžke 1 hodiny. Aj v tomto podujatí prebieha konfrontácia síl žiakov a pedagógov. Tak ako už je zvykom, aj tento rok vyhrali zástupcovia štvrtákov, na druhom mieste skončili pedagógovia a tretie miesto obhájili žiaci druhého ročníka.
Víťazná plavecká štafeta bola v zložení – 4.LMSZ – Brázdovič, Tisoň, 4.TE – Malý, Polák, Škríp, Zvijas.

Stretnutie pedagógov a žiakov 2003/2004

pktv1

Pri príležitosti “Dňa študenstva” prebiehajú pravidelné stretnutia pedagógov a žiakov školy v basketbale a vo volejbale. V tomto školskom roku sa podarilo žiakom v baketbalovom stretnutí konečne pedagógov poraziť a vo volejbale, hranom na 4 sety, zápas skončil remízou 2:2.

3. ročník futbalových majstrovstiev školy 2003/2004

Kde sa zúčastnili všetky triedy denného štúdia. Po vyraďovacích bojoch sa v boji o 3 miesto stretli triedy 2.TE a 4.TE (15:9). Vo veľkom finále bojovali o 1. miesto triedy 4.KPCD a 3.TE (16:5)

1. 4.KPCD
  2. 3.TE
  3. 2.TE

Víťazné družstvo 4.KPCD bolo v zložení: Čechánek, Hajtún, Holec, Ižai, Jančovič, Kozmon, Sedláček